Tehtud tööd

 
TEHTUD TÖÖKIRJELDUSTELLIJA

Tammepuidust kaasErilahendusega tammepuidust tünni kaane järgi tehtud seinadekoratsioon (diameeter 1,5m). Kasutatud on tammepuud ja 3d freesimist.

"Projekt oli mahukas, koostöö efektiivne ja kliendisõbralik ning kvaliteetne lõpptulemus väärib igati tunnustust Lamp OÜ professionaalsele meeskonnale", kinnitas Bachmann Group OÜ tegevjuht Margus Bachmann.

Pudelihoidja
Jägermeistri 1,0L pudeli kinkekarp ja 12 kinkekarbi pakendikast. Toode on tehtud 3mm kasevineerist ning peitsitud eirnevat tooni, helepruunist tumepruuni ja mustani.

Tammepuidus majaUnikaalse lahendusega Jägermeistri tapp mashine ümbris, mis on tehtud tammepuust. Kasutatud on 3d freesimist.

Tammepuidust kast
Unikaalse lahendusega Jägermeistri tapp mashine ümbris, mis on tehtud puhtast tammepuust. Kasutatud on 3d freesimist.

Kinkeauto „Volvo Haagisega"Kinkeauto 37,5cl šampuse pudelile (54x217mm). Auto on haagisega Volvo minikujutis. Auto küljele on mustas siiditrükis peale trükitud firma tekst.

Kinkeauto „Tsisternauto Volvo“Kinkeauto 37,5cl šampuse pudelile (54x217mm). Auto on modelleeritud Olerexi tsisternauto Volvo minikujutisena. Auto küljele on mustas siiditrükis peale trükitud firma tekst.

Kinkeauto „Tsisternauto Scania"
Kinkeauto 37,5cl šampuse pudelile (54x217mm). Auto on haagisega Volvo mini kujutis. Auto küljele on mustas siiditrükis peale trükitud firma tekst.


Graveeringu ja läbilõikega pakenduskastidErineva suurusega pakenduskastid on tehtud 3mm pressitud puidust. Kastile on peale graveeritud ja läbilõigatud tellija nimi ja/või logo. Kaaneta kastid on tehtud suuruses A3.


Läbilõikega pakenduskastid


Erineva suurusega pakenduskastid on tehtud 3mm pressitud puidust. Kasti küljele on läbilõigatud tellija nimi ja/või logo. Kaaneta kastid on tehtud suuruses A3.

Graveeringuga pakenduskastidErineva suurusega pakenduskastid on tehtud 3mm pressitud puidust. Kastile on peale graveeritud tellija nimi ja/või logo. Kaaneta kastid on tehtud suuruses A3.Siiditrükiga pakenduskastidErineva suurusega pakenduskastid on tehtud 3mm pressitud puidust. Kastile on siiditrükis trükitud peale tellija logo. Pealt ära võetava kaanega kastid on tehtud suuruses A5 ja A4.


Kinkekast: 6 purki


Kinkekarp kuuele purgile. Karp on tehtud 3mm pressitud puidust.

Kinkekarp: 4 pudelit ja klaasErilahendusega kinkekarp, mis mahutab 4 õllepudelit ja ühe klaasi. Karp on tehtud 3mm pressitud puidust. Karbile on sinist värvi siiditrükis peale trükitud logo .

Kinkekarp: 4 pudelit ja juustErilahendusega kinkekarp, mis mahutab 4 õllepudelit ja juustu. Karp on tehtud 3mm pressitud puidust. Karbile on punast värvi siiditrükis peale trükitud logo ja tekst.

Pakenduskast sangagaErilahendusega pakenduskast üles-alla liikuva kandesangaga, mis mahutab 6tk 0,5l õllepudelit. Kast on tehtud 3mm pressitud puidust.

Pakenduskastid

Erineva suuruse ja disainilahendusega pakenduskastid, mis mahutavad 0,5l või 0,33l pudeleid 2tk, 4tk ja 6tk. Kastid on tehtud 3mm pressitud puidust. Kasutatud on naturaalse ja musta värvilahendusi.

Pakenduskast: 12x0,33LEritellimusel disainitud pakenduskast, mis mahutab 12 tk 0,33l õllepudelit. Karp on tehtud 3mm pressitud puidust. Kasutatud on naturaalse ja musta värvilahendusi.

Pakenduskast: 12x0,5LEritellimusel disainitud pakenduskast, mis mahutab 12 tk 0,5l õllepudelit. Karp on tehtud 3mm pressitud puidust. Kasutatud on naturaalse ja musta värvilahendusi.

Pakenduskast: 12 pudelit

Pakenduskast 12-le 0,5L õllepudelile. Kast on tehtud 3mm pressitud puidust. Kasutatud on naturaalse ja musta värvilahendusi.

Pakenduskast: 6 pudelit
Pakenduskast kuuele 0,5L õllepudelile. Kast on tehtud 3mm pressitud puidust. Kasutatud on naturaalse ja musta värvilahendusi.

Pakenduskast: 4 pudelit ja kannErilahendusega pakenduskast, mis mahutab neli 0,5l õllepudelit ja kannu. Karp on tehtud 3mm pressitud puidust. Kasutatud on naturaalse ja musta värvilahendusi.

Pakenduskast: 4 pudelit ja klaasErilahendusega pakenduskast, mis mahutab 4 õllepudelit ja ühe klaasi. Karp on tehtud 3mm pressitud puidust. Kastile on musta värvi siiditrükis peale trükitud firma logo ja tekst.

Vesipiibu laudUnikaalse disainiga vesipiibu laud, kujundatud vastavalt kliendi erisoovile. Laud on tehtud 12mm vineerist, peitsitud ja lakitud.

Eraklient

Erilahendusega veinikarbidErineva lahenduse ja suurusega veinikarbid. Püstine veinikarp ühele pudelile - materjal 3mm vineer, peitsitud musta peitsiga. Lamav veinikarp kuuel pudelile - 3mm pressitud puit, värv Naturaalne. Püstine veinikarp kuuele pudelile, liikuva sangaga, mis on mugav lahendus veinipudelite kandmiseks - materjal 3mm pressitud puit, värv Naturaalne.

Baari lettKokkupandav ja lahtivõetav baarilett koos ratastel oleva transpordikastiga.